Нужда от помощ и съвет!

Нужда от помощ и съвет!

Мнениеот Аспарух_Цветков » 25 Яну 2017, 13:04

Здравейте! Сигурно често чувате неща от сорта не знам да ли проблема ми е за тук така, че ще карам направо. Тренирам две прекрасни животинки както можете да предположите моята гордост. Проблема е в това, че по състезанията които ходим и впрочем се представяме повече от добре, мои колеги особено от околните ни съседски страни ме информират, че без значение колко добре се справяме, животинките ми имат нужда от допълнително възстановяване и ускоряване на белтъчния синтез с оглед на тежките тренировки. Вече изгубих преди години един прекрасен пясъчен Амстаф на 7 години от слабо сърце (Той не беше състезател). Предполагам разбирате колко притеснително е всичко това за мен. Двете шампиончета са на 3 години, единия е Американски Питбул(Прекрасен) другия е Амстаф( Американски Пясъчен Старфордширски Териер) и двамата са исключително любвеобвилни. Достойни представители на породите си. Сега по същество изчетох всичката налична и достъпна литература и извода е, че не мога да намеря препаратите от които се нуждая. Стигнах до извода, че с чиста съвест мога да им давам само един два препарата които са трудно откриваеми и Често са фалшифицирани, точно поради своята чистота. Става въпрос за винстрол за коне и кучета, това е най чистия и безопасен продукт. Проблема е, че за разлика от моите конкуренти аз нямам от къде да го поръчвам. Ветеринарката с която работя се опита да направи всичко по силите си. И успя, успя да намери единствения вносител които директно без заобикалки ни отговори на имеил, че иска да се направи огромна поръчка за да внесе този препарат. Дори се консултирах с Човешки лекари и с хора поддържащи сайтове за стеройди. Извода е, стеройди на Черно много, но на черно бих закупил само ако е купено от ветеринарен производител, лекар или прочие. Ако някой може да ме посъветва как да процедирам или от къде да намеря нужния продукт за да съм спокоен, че животинките ми получават грижата от която се нуждаят и заслужават моля пишете! Можете да ми отговорите и на имейл адрес: asparouh681bg@gmail.com
Предварително благодаря!
Аспарух_Цветков

Назад към Кучето ми е болно?