Кучето ми вие когато е само

Кучето ми вие когато е само

Мнениеот Казабланка » 20 Мар 2017, 13:30

Здравейте! Кучето ми е улична-превъзходна :) ,наистина е много красива,беше на 40 дена когато я взех да я гледам,сега е на година и половина,нямах никакви проблеми до преди един месец....Проблема е,че когато тръгваме за работа и тя остава сама в къщи започва да вие като вълк часове наред,не спира....Имам проблеми със съседите,вече е направено и оплакване в полицията,дадоха ме на съд и очаквам глоба....Какво да направя,иска непрекъснато да е с нас,но все пак трябва да работим,нали?! Когато сме в къщи,просто е самата невинност,тишина и спокойствие....
Казабланка

Re: Кучето ми вие когато е само

Мнениеот BauBau.bg » 03 Апр 2017, 13:37

Казабланка написа:Здравейте! Кучето ми е улична-превъзходна :) ,наистина е много красива,беше на 40 дена когато я взех да я гледам,сега е на година и половина,нямах никакви проблеми до преди един месец....Проблема е,че когато тръгваме за работа и тя остава сама в къщи започва да вие като вълк часове наред,не спира....Имам проблеми със съседите,вече е направено и оплакване в полицията,дадоха ме на съд и очаквам глоба....Какво да направя,иска непрекъснато да е с нас,но все пак трябва да работим,нали?! Когато сме в къщи,просто е самата невинност,тишина и спокойствие....

Здравейте! Изпращаме Ви статия, която ще Ви бъде от полза, макар, че по принцип е за породата хъски. Проблема е сходен и смятаме ще Ви бъде полезна. http://zoomedia.baubau.bg/%D0%B6%D0%B8% ... D0%B0.html
Аватар
BauBau.bg

Назад към Дресировка при кучето