Проблем с питбулче

Проблем с питбулче

Мнениеот Beylian » 24 Юли 2016, 20:45

Преди няколко дни си взех питбулче на 3 месеца струва ми се доста с забевено развитие гледъл съм коли и немска овчарка бяха доста лесни за дресировка не знам дали самата порода питбул са най тъпите кучета на света или просто моето не е наред , не върви на повод пишка и ака на всякаде и като цяло е с интелект на чихуа хуа някой ако има опит с питбул нека сподели.
Beylian

Re: Проблем с питбулче

Мнениеот dijananik » 24 Яну 2017, 09:20

Здравей, не бързайте с изводите. Питбулите са доста интелигентни кучета. Трябва Ви малко повече търпение. Аз също съм имала Немска овчарка и зная че са много схватливи,но питбулите не им отстъпват по интелигентност. Питбула е малко по- своенравно куче,но ако Ви приеме за водач, няма да имате проблем. Те са готови на всичко за да доставят удоволствие на своя стопанин. Позаинтерисувайте се за начини на обучение. И ако искате да имате добър , спокоен питбул , който няма да Ви създава проблеми не го бийте, така го възпитавате в агресия. Аз имам женски питбул които е на близо 2 години, до сега не е ударена ,но това не е попречило да ме слуша. Готова е на всичко само за да чуе Браво.
dijananik

Назад към Дресировка при кучето