Годън Редрийвър?

Годън Редрийвър?

Мнениеот Vankata_33 » 18 Фев 2016, 10:41

Здравейте!!!Аз много силно искам голдънче, но не знам как ще му се отрази да живее на вън ще има предостатъчно внимание ще съм цяла сутрин с него, а и вечер всичко съм измислил.За това се допитвам до вас моля дайте ми съвет!
Vankata_33

Re: Годън Редрийвър?

Мнениеот Ruth » 24 Фев 2016, 08:00

Здрасти! Аз познавам хора, които без проблем си гледат голдън навън. Имам една позната, която живее в къща. Нейният е черен и е постоянно е в двора, още от съвсем малко кученце (но беше топло тогава де). Други познати имат две кучета - баща и син, бежови са и двамата. Също са в двора, имат си техни заграждения, като големи клетки, където спят и където са им храната и водата. Така че според мен не е никакъв проблем, даже кучетата се чувстват по-свободни и им е по-забавно навън. Обаче забрави за късия синджир! Хубаво е да му осигуриш пространство и разходки извън двора, ако няма да бъде пуснат изцяло де. Но определено голямата клетка или заграждение е в пъти по-добре, отколкото кучето да е вързано! А ти осигурил ли си си кученце вече? :)
Ruth

Мнениеот Vankata_33 » 25 Фев 2016, 10:14

Ами не но познаваме един ветеринар и той ще ни подсигури.Аз още от около 3 години се приготвям за момента когато ще си имам куче!!!А това ще е около 2 април защото имам ваканция и ще му обърна огромно внимание няма да се отлепям от него първата седмица, защото четох че тя е много важна. :D
Vankata_33

Мнениеот Ruth » 09 Мар 2016, 23:17

О, това е супер! Тъкмо сега вече времето напълно се затопля и няма никакъв шанс на кученцето да му е студено. Много хубаво, че ще си плътно до него през първата седмица и ще можеш да му обърнеш внимание. Най-вече обезпаразитяването е важно сега според мен, защото има много кърлежи и бълхи със затоплянето на времето. И то като е малко кученцето ти трябва да се внимава с дозата на препаратите, но ветеринарят ще ти обясни всичко де! Успех ти пожелавам и да не забравиш да му пуликуваш снимки, за да го видим и да му се радваме всички! :P
Ruth

Назад към Породи кучета