2 домашни любимеца?

2 домашни любимеца?

Мнениеот naydenoff » 14 Юни 2012, 09:44

Здравейте!

Искам да попитам, според вас, коя комбинация от домашни любимци е най-добра и най-малко проблемна? Някой от тук пробвал ли е да има повече от 1 животинче вкъщи?
Обмислям варианта да си взема чинчила и куче. Дали ще им бъде проблем в началото ( а и не само ) да се разбират?
Трябва ли да правя нещо специално спрямо едното и другото за да могат да се разбират или нещата стават по естествен начин?
Благодаря предварително!
naydenoff

Re: 2 домашни любимеца?

Мнениеот stlion » 13 Юни 2013, 05:29

naydenoff написа:Здравейте!

Искам да попитам, според вас, коя комбинация от домашни любимци е най-добра и най-малко проблемна? Някой от тук пробвал ли е да има повече от 1 животинче вкъщи?
Обмислям варианта да си взема чинчила и куче. Дали ще им бъде проблем в началото ( а и не само ) да се разбират?
Трябва ли да правя нещо специално спрямо едното и другото за да могат да се разбират или нещата стават по естествен начин?
Благодаря предварително!

Здравей, аз от както се помня винаги съм имал животни, даже сега имам две кучета и котка. Най-лесния както и естествен начин е да се вземат животинките от бебета с малко дресура относно кученцето няма да имаш проблем. Даже има случаи когато кученцето не се нуждае от дресура спрямо насрещното животно. Относно психологията на кучетата по тази тема, колкото повече запознанства прави с други животни толкова по добре.
stlion

Мнениеот optimeon » 11 Фев 2018, 16:53

Може би куче и заек или морско свинче
optimeon

Мнениеот awesome11 » 12 Фев 2018, 16:57

Аз имам куче и котка и учудващо се разбират много добре :)
Последна промяна awesome11 на 11 Мар 2018, 16:24, променена общо 1 път
awesome11

Мнениеот optimeon » 13 Фев 2018, 22:05

Това е доста рядко срещано. От малки ли са заедно :?: :?: :?:
optimeon

Назад към Общ форум