Кой е най-добрия домашен любимец?

Кой е най-добрия домашен любимец?

Мнениеот StanislavaBoycheva » 04 Юни 2012, 14:12

Кучето, котката или може би рибите са най-подходящия любимец според Вас?
Аватар
StanislavaBoycheva

Re: Кой е най-добрия домашен любимец?

Мнениеот ivsss » 04 Юни 2012, 14:29

Най-добрия домашен любимец (поне според мен) е кучето. На всички ни е всеизвестно че може да бъде много добър и верен приятел на човека. Ако трябва да го сравним с другите домашни любимци ,за него се полагат много повече грижи и внимание.Едно от задължениията в грижите е разкарване на любимеца.Не на всички хора им харесва това! :D Всеки сам избира своя любимец и преценя дали може да го гледа подобаващо. Лично за мен кучетата са невероятни създания, които трябва да са част от всяко семейство! :) Дай му любов, и то ще ти даде! Дори ви препоръчвам да гледате един удивителен филм,но за жалост с тъжен край-Хачико!
220px-Hachiko.jpg
Хачико
220px-Hachiko.jpg (24.17 KiB) Прегледано 1363 пъти
ivsss

Мнениеот Tanaka » 14 Юни 2012, 09:01

ivsss написа:Най-добрия домашен любимец (поне според мен) е кучето. На всички ни е всеизвестно че може да бъде много добър и верен приятел на човека. Ако трябва да го сравним с другите домашни любимци ,за него се полагат много повече грижи и внимание.Едно от задължениията в грижите е разкарване на любимеца.Не на всички хора им харесва това! :D Всеки сам избира своя любимец и преценя дали може да го гледа подобаващо. Лично за мен кучетата са невероятни създания, които трябва да са част от всяко семейство! :) Дай му любов, и то ще ти даде! Дори ви препоръчвам да гледате един удивителен филм,но за жалост с тъжен край-Хачико!
220px-Hachiko.jpg

Напълно те подкрепям! Кучетата са едни най-лоялните и най обичливите животни на този свят. Но проблема при тях е че изискват ужасно много внимание... Докато все още живях със семейството си, вуйчо ми си беше взел кученце, смеска от Дого Аржентино и Питбул, кученцето беше много игриво обаче въобще не слушаше :D Имаше даже моменти в които се беше изходило на килима до леглото на вуйчо ми и дори и на самото легло :D Въпреки това, вуйчо ми продължаваше да си го гледа и да си го обича. В момента, то се намира на някоя голяма къща, и върши работа на куче-пазач.
Tanaka

Мнениеот naydenoff » 14 Юни 2012, 09:58

За мен също са кучетата. От малък ги обичам, страхотна компания са. Интелигентни, интересни, игриви, приятели - една малка част от уменията, които притежават.
А и винаги е добре да знаеш, че имаш пазач в къщата. :)
Чинчилите също не са лош избор, стига да ти се занимава да им обръщаш внимание и да им отделяш време. Един приятел има чинчила у тях, невероятно животинче е.
Което и от двете да изберете - няма да сбъркате. Още повече, успеете ли да се привържете взаимно, живтотът ви ще стане по-интересен. :D
naydenoff

Мнениеот optimeon » 04 Фев 2018, 21:12

Според мен е кучето. Имам от няколко години и той е неразделен спътник. Живея сама, така че с него не ме е страх. Изисква повече грижи от рибките, но те дарява с много любов.
круизи средиземно море,маратонки adidas,betting tips,ключове и контакти
Последна промяна optimeon на 23 Юли 2018, 00:39, променена общо 2 пъти
optimeon

Мнениеот candidatM » 21 Фев 2018, 17:40

Гласувам за домашен любимец куче.
candidatM

Мнениеот pontiax » 10 Май 2018, 13:40

Кучето е най-добрия приятел на човека
pontiax

Назад към Общ форум