Вашият домашен любимец

Вашият домашен любимец

Мнениеот Зуза » 12 Май 2013, 15:43

Здравейте! Нова съм тук. Поразгледах малко и не видях някоя такава тема в която да може да се представи домашния любимец. Ако все още няма може ли тази да се осъществи? Ето ги моите:
Томи
Изображение
Матю:
Изображение
Сузка
Изображение
Бубка
Изображение

Сузито роди на 27. 04. 2013г. На 11-ти Май котенцата и ще направят 2 седмици. Тя приюти две котенца. Историята е много дълга затова ще я съкратя малко. Една моя приятелка ги намерила. Те бяха почти новородени. Заведохме ги при баба ми и на другия дена се наложи да ги приберем вкъщи. Хранихме ги един ден и на другия тя роди. Първоначално ги близа и им дава да сучат. На втория ден от когато бе родила и ги занесохме и тя ги пренесе при нейните. Не знам колко са но тя има поне две което значи че имаме четири гарантирани котенца. Като ми ги донесе ще направя снимки и ще ви ги покажа.
Зуза

Re: Вашият домашен любимец

Мнениеот BauBau.bg » 16 Май 2013, 17:21

Зуза написа:Здравейте! Нова съм тук. Поразгледах малко и не видях някоя такава тема в която да може да се представи домашния любимец. Ако все още няма може ли тази да се осъществи? Ето ги моите:
Томи
Изображение
Матю:
Изображение
Сузка
Изображение
Бубка
Изображение

Сузито роди на 27. 04. 2013г. На 11-ти Май котенцата и ще направят 2 седмици. Тя приюти две котенца. Историята е много дълга затова ще я съкратя малко. Една моя приятелка ги намерила. Те бяха почти новородени. Заведохме ги при баба ми и на другия дена се наложи да ги приберем вкъщи. Хранихме ги един ден и на другия тя роди. Първоначално ги близа и им дава да сучат. На втория ден от когато бе родила и ги занесохме и тя ги пренесе при нейните. Не знам колко са но тя има поне две което значи че имаме четири гарантирани котенца. Като ми ги донесе ще направя снимки и ще ви ги покажа.

Здравейте и добре дошли :) имаме специална секция за любимци, която вероятно не сте видяли. Изпращаме ви линк, където може да публикувате вашите сладури (няма значение, че сте ги пуснали и тук).

http://www.baubau.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%B1 ... 0%B2%D0%B8
Аватар
BauBau.bg

Мнениеот Зуза » 20 Авг 2013, 14:30

Имах впредвид тема в която да ги представим и да може и другите да коментират и ние да разказваме различни истории за тях :)
Зуза

Мнениеот BauBau.bg » 20 Авг 2013, 17:13

Зуза написа:Имах впредвид тема в която да ги представим и да може и другите да коментират и ние да разказваме различни истории за тях :)

Всичко това, което желаете го има в секцията ни Любимци. Всеки един стопанин може да публикува (без дори да се регистрира) своят любимец - да напише своята история, да сложи снимка. Най - отдолу има поле за коментари, където всеки може да напише своето мнение. Изпращаме Ви примерен линк на публикуван любимец с история, снимка и коментари.

http://www.baubau.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%B1 ... id152.html

Ако желаете да публикувате любимци линка е:

http://www.baubau.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%B1 ... 0%B2%D0%B8

(намира се най - горе и вдяско на сайта)
Аватар
BauBau.bg

Мнениеот Зуза » 21 Авг 2013, 20:19

Благодаря не го бях видяла :)
Зуза

Назад към Общ форум