Необходими ли са модерни дрехи?

Необходими ли са модерни дрехи?

Мнениеот Мариана007 » 14 Юни 2012, 09:13

Сигурно е странно за някои да се говори и пише за Кучешката мода. Но факт е да се дискутира и пише за това. А даже да се обличат в дрехи подобни на хората. С тов се развива един нов бизнес, като се излагат нови идеи и направления на модата. Дали са необходими модерни дрехи, само хора запалени много по своите домашни любимци ще кажът това.
По наи-нови изследвания това е саществуващ бизнес в развитите общества.
Там се показват на ревюта модерни облекла. Аз сам на мнение, че щом има потребители означава, че има необходимост. Но всеки деиства по свои правила и възможности.
Нека този бранш се развива и да допринася за откриването на нови работни места.
Всичко се изменя, така както е при хората и техните любимци.
Мариана
Мариана007

Re: Необходими ли са модерни дрехи?

Мнениеот rimma » 14 Ное 2012, 16:37

Действително, кучешките дрехи са много актуални през последните години. Много собственици на домашни любимци влагат средства и фантазия при избора на дрешки за четириногия си приятел. До колко това е необходимо ли? Според мен, топлите зимни кучешки палта са много нужни, особено на кученцата от дребните породи. Всеки собственик на такива знае отлично как те започват да треперят, ако е малко по- хладно навън. Подходящата дрешка, обаче, ще им осигури комфортна и спокойна разходка. Друг е въпросът, че някои собственици на кучета стигат до крайности в стремежа си да поддържат модерни своите домашни любимци... Неведнъж съм виждала как на кучета се слагат дъждобрани, ботушки и други аксесоари. :)
Вие обличате ли кучето си?
rimma

Мнениеот Роки:) » 12 Яну 2013, 15:23

rimma написа:Действително, кучешките дрехи са много актуални през последните години. Много собственици на домашни любимци влагат средства и фантазия при избора на дрешки за четириногия си приятел. До колко това е необходимо ли? Според мен, топлите зимни кучешки палта са много нужни, особено на кученцата от дребните породи. Всеки собственик на такива знае отлично как те започват да треперят, ако е малко по- хладно навън. Подходящата дрешка, обаче, ще им осигури комфортна и спокойна разходка. Друг е въпросът, че някои собственици на кучета стигат до крайности в стремежа си да поддържат модерни своите домашни любимци... Неведнъж съм виждала как на кучета се слагат дъждобрани, ботушки и други аксесоари. :)
Вие обличате ли кучето си?

И аз съм съгласна ,че кучешката мода е нашумяла по това време , но аз лично не мисля , че за по- големи породи или кучета с голяма козина не са нужни дрешки . Аз не обличам кучето си , макар и да е малко , но мои роднини имат пинчер , който трепери дори когато е малко по- хладно ... Това , че някои хора вече са се вманиачили си е тяхна работа , само да не правят кучето за смях ... : )
Аватар
Роки:)

Мнениеот rimma » 25 Яну 2013, 14:50

Пинчерите винаги треперят :)
rimma

Мнениеот optimeon » 06 Фев 2018, 13:51

Само за някои породи според мен.
Но дрехите са твърде скъпи
хотели дюни,идеи за баня,classic car dealers,спа почивка
Последна промяна optimeon на 23 Юли 2018, 00:42, променена общо 2 пъти
optimeon

Мнениеот awesome11 » 13 Фев 2018, 21:42

Понякога да, но цените са твърде високи... :o
акумулаторни инструменти
awesome11

Мнениеот optimeon » 08 Окт 2018, 19:20

Така е, доста са скъпи дрехите тук. Май е по-добре от чужбина да се поръчват.
optimeon

Назад към Кучешката мода