Облеклото на нашите любимци

Облеклото на нашите любимци

Мнениеот marielka444 » 04 Юни 2012, 14:57

Дамашният ни любимец е непрекъснато с нас. Обгрижваме го с цялото си внимание и му се наслаждаваме през цялото време. Как мислите вие, възприемате ли тенденциите да обличаме жиотинките си като човешки същества?
marielka444

Re: Облеклото на нашите любимци

Мнениеот Мариана007 » 14 Юни 2012, 08:53

Темата е доста популярна в наши дни. Аз смятам всеки притежава собствено мнение, което да защити.За мен е правилно, така да се гледа на дрехите като на средство за предпазване от измръзване. Тогава ще се показват тенденции или дрешки за любимци.Естествено е да има някаква класика или модерни варианти на облекла. Спорен е въпросът с модните тенденции.Всеки може да покаже стил и възможности.
Мариана007

Мнениеот Роки:) » 12 Яну 2013, 15:16

Наистина всеки си има право на мнение , дали да облича или не кученцето си , но според мен трябва да се обличат само малки породи , като например пинчерите , които не могат да издържат на студено ... Но все пак за големи кучета или най-малкото пухкави е подигравка , те могат да си се топлят сами ... Но все пак , който както си реши може да си облича или не кученцето :)
Аватар
Роки:)

Мнениеот Sheamus » 26 Яну 2015, 11:57

Това е изключително приятна и конвенционален пост .... ти поклати го публикувате ... благодаря значителна мярка за това публикуване .... !! :ugeek: :roll: :geek:
We are the pioneers in providing learn spanish free dumps and spanishprograms tutorials with exam pass guarantee. Download our latest testkingccie spanish online guide questions to pass real exam
Sheamus

Назад към Кучешката мода