Кучето ми падна

Кучето ми падна

Мнениеот kristina » 15 Яну 2017, 14:36

Здравейте, моля за съвет! Имам бостън на 2 месеца. Днес паднах с него и той изквича ужасно. Оставих го на земята, а той пак изплака и легна на земята. Присви очи и си легна. През цялото време присвиваше очички. Заведох го веднага на ветеринар. Докторката го прегледа и каза, че му няма нищо. Аз обаче съм притеснена. Откакто сме се прибрали / вече 5 часа / лежи или спи. Хапна малко и пак легна. Възможно ли е да има вътрешни проблеми или ще мине до ден-два и пак ще е игрив?
kristina

Re: Кучето ми падна

Мнениеот BauBau.bg » 18 Яну 2017, 11:18

kristina написа:Здравейте, моля за съвет! Имам бостън на 2 месеца. Днес паднах с него и той изквича ужасно. Оставих го на земята, а той пак изплака и легна на земята. Присви очи и си легна. През цялото време присвиваше очички. Заведох го веднага на ветеринар. Докторката го прегледа и каза, че му няма нищо. Аз обаче съм притеснена. Откакто сме се прибрали / вече 5 часа / лежи или спи. Хапна малко и пак легна. Възможно ли е да има вътрешни проблеми или ще мине до ден-два и пак ще е игрив?

Здравейте,
при положение, че кученцето е прегледано от ветеринар няма основание за притеснение. Поведението, което проявява сега вероятно се дължи най-вече на стреса от падането. Все пак го наблюдавайте. Ако до 2-3 дни продължава да е унил, отново се консултирайте със своя ветеринар.
Аватар
BauBau.bg

Re: Кучето ми падна

Мнениеот kristina » 18 Яну 2017, 12:00

Здравейте , благодаря за отговора ! Явно наистина всичко е било от стреса. Бебче вече е добре, див и щастлив ! :mrgreen: Отново благодаря !
kristina

Назад към Кучето ми е болно?