frenski buldog na 5g i 6 meseca

frenski buldog na 5g i 6 meseca

Мнениеот tera » 04 Юли 2012, 14:32

zdraveite,moita priatelka e otchaiana i za tova rehih da potarsia savet ot vas.na 30.06.2012 kuchenceto i otkaza da iade,pomislili, che e ot jegata,na 01.07.2012 pri vecher izlizliazli na van(jiveiat v kahta s dvor) i tia si igraela v neinoto mestence,po edno vreme legnala i pomislili che kakto vinagi se e izmorila i si pochiva dokato po edno vreme videli ce tia zapocnala chialata da se trese(treperi) i ne e adikvatna,vednaga na veterinar i im kazali che e pregriata edin vid i moje da ima spukan kapiliar v mozaka i da ima otok-vednaga s indjekcii,no vse ohte e otpusnata,na momenti i idva siakah sila no pak zamalia i taka zalita ne moje da stoi izpravena,kakto leji vdigala glavata i se zaglejdala v edna tochka dosta vreme dori i kogato i vikat tia siakah ne gi chuva.po princip niama takava luda kato neia,postoianno igrae,skacha,no moga da tvardia smelo che ne e udriana ili ne6to podobno,te ia gledat kato malko bebe dokato kihne i na doktor. doktorite dnes na indjeksii im kazali che vsahtnost moje i da ne e tova a da se ostanovi che imala hernia,a pri parvia den na pregleda sa ia gledali -drobove,koremche vsichko si bilo kakto triabva.
niakoi moje li da si kaje mnenieto pri tezi simptomi.
da dobavia che do dnes e pak po shtia nachin-zalita,zaglejda se ,otpusnata no ne lichi dali osehta bolka zahtoto nito skimti nito nehto podobno ,no inache niakoi kato minava pokrai tiah i tia vinagi e laela no ne s palno garla ama poramjava tixo i samo vednaj dvapati taka tihichko ilzaiva,prez celia tozi period otkakto nehto i stana si pravi taka.
trevojnoto e che zalita ne moje da pazi dobre ravnovesie,otpadnala i tova zaglejdane v edna tochka.
molia vi niakoi da mi napihe mnenieto si che moiata priatelka e v hok i pretisnenie kakvo mu e na kuchenceto
tera

Re: frenski buldog na 5g i 6 meseca

Мнениеот BauBau.bg » 31 Авг 2012, 20:08

Здравейте Тера!
Очевидно е, че кучето е преживяло някъв шок или това е било наистина прегряване. Съжаляваме, че отговаряме чак сега и първо бихме искали да попитаме какво е състоянието сега тъй като са минали почти 2 месеца за да знаем как да коментираме?!
Аватар
BauBau.bg

Мнениеот rubi7sins » 20 Май 2016, 16:48

Много съжелявам roosttylor, жалко че и ти си си изпатила с този боклук Ива Георгиева.... Тя толкова животни уби... Мен директно ме изгони от клиниката с френски булдог на 3 месеца неможещ да диша от задавяне с гранула... Думите и бяха да си го взимам щом съм толкова компетентна , а не кучето да умре и после да кажа че е умряло в нейната клиника.... А колко животни уби тази некъдърница.... Потресена съм в крайна сметка си спасих кученцето сама... Ама то си има Господ...
rubi7sins

Мнениеот optimeon » 13 Юли 2018, 17:06

Благодаря за подробната информация!
стартерни устройства
optimeon

Назад към Кучето ми е болно?